Напрямки діяльності

Основний напрямок моєї роботи – це  на основі особистістно – орієнтованому  підході  до навчання і виховання учнів забезпечити якісну професійну освіту використовуючи такі компоненти Саме ці компоненти вдало застосовують в роботі гуртка з технічної творчості «Вогник»як

1. Формування в учнів із самого початку навчання професії інтересу до творчої діяльності.
2. Виховання  учня і постійна підтримка в ньому віри у власні творчі сили (конкретизація такого принципу виховання як принцип  опори у вихованні на позитивне).
3. Спонукання учнів до  самостійного одержання необхідної інформації, тобто нових знань.
4. Розвиток індивідуальної творчої активності учнів шляхом включення кожного з них в удосконалення нескладних технологічних операцій з метою створення можливості випробувати радість творчості.

Саме ці компоненти вдало застосовують в роботі гуртка з технічної творчості  на базі професії Електрогазозварник  «Вогник», керівником якого я працюю вже 8 років. В процесі виконання  учнівських творчих проектів  в рамках гурткової роботи учні ПТНЗ отримують знання з технології виготовлення виробів та діючих моделей , що сприяє розвитку їхніх творчих здібностей.

 Напрямки моєї діяльності спрямовані на формування  якісно нового рівня підготовки кваліфікованих, професійно мобільних  та конкурентоспроможних   випускників ПТНЗ.

Комментариев нет:

Отправить комментарий